Автор Тема: Франшиза Coffesop Company  (Прочитано 206 раз)

Оффлайн Sima

Re: Франшиза Coffesop Company
« Ответ #15 : 28 Декабрь 2018, 10:40:54 »
А собственное то кафе совсем не рассматриваете?

Оффлайн Картошка Фри

Re: Франшиза Coffesop Company
« Ответ #16 : 15 Январь 2019, 12:26:38 »
Вечер добрый!
Кто сотрудничал с этой компанией? Оправданы ли инвестиции? Там вступительный только полтора муля, а до какого предела вообще может сумма вырасти?
На данный момент, я - владелец нескольких заведений в городе. Сам город небольшой, поэтому пока не очень понимаю насколько имеет для меня смысл вложиться в это дело.

очень немаленькие вложения и очень дорогой сам продукт. я бы не взялась

Что значит дорогой продукт?? Кофе-то? На него как правило накрутка 100-150%, чистая прибыль

Оффлайн HarryAlcoc

• Новичок
  • *
  • Лайков: 0
  • Ezekiel is what it is possible to phone me and I also feel safe whenever people use the complete name. Her family members lives in Virgin isles. He is currently a person service representative. To gather kites is the hobby she will never ever stop doing
    • Просмотр профиля
    • Modeling Auditions Preparations
Im happy I now registered
« Ответ #17 : 15 Январь 2019, 23:22:00 »
I hardly comment, however after browsing a few of the remarks here Ответ. I do have 2 questions for you if you do not mind. Could it be only me or do a few of the responses come across as if they are coming from brain dead individuals? :-P And, if you are posting on other online social sites, I'd like to keep up with you. Could you make a list of all of all your social pages like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?
Feel free to visit my blog post - scentsy products